Razem lepiej

podziekowania

W imieniu firmy Story Time sp. o.o. serdecznie dziękujemy firmom Belldeco oraz Vinotti za pomoc w realizacji sesji zdjęciowej naszych produktów.

Belldeco to polska marka wnętrzarska obecna na rynku od 2005 roku. Oferta Belldeco obejmuje bardzo szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz i ogrodów. Meble i akcesoria w stylu prowansalskim, francuskim i angielskim, industrialnym, hampton i nowojorskim – świetnie wpisują się one we wnętrza eklektyczne, odważnie łączące elementy różne stylistycznie, oryginalne i indywidualne. Produkty wykonane są ręcznie, z naturalnych materiałów, z dbałością o detal i jakość.

Meble Vinotti projektowane są we własnym studiu designerskim. Przy ich produkcji firma korzysta z pomocy największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk na całym świecie oraz z wiedzy i doświadczenia najbardziej uznanych fachowców z branży meblowej i wnętrzarskiej. Do produkcji kolekcji wykorzystywane są najlepsze, kontrolowane pod względem jakości, innowacyjne surowce, a we wszystkim idealnie pomaga bogate, ponad 20-letnie doświadczenie właścicieli i pracowników firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *