Story_time

 

 

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"

Phil Bosmans

story_time_red

 

 

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

Antoine de Saint-Exupéry
Studio Projektowe

W STORY TIME łączy nas miłość do sztuki, pasja kreowania pięknych wnętrz, chęć otulania się naturą i dawania od siebie jak najwięcej.  Z przyjemnością czerpiemy inspiracje z dzieł takich pisarzy jak Antoine de Saint-Exupéry, Clive Staples Lewis czy Charles Dickens. Sami również opowiadamy wyjątkowe historie. Wszakże wierzymy, że gdy dzielimy się dobrem, sami stajemy się lepsi. Zostań z nami na dłużej. Poznaj świat zupełnie z innej, lepszej strony.
różnorodność jest inspiracją

 

Czy wiesz, że każda kolejna kolekcja jest przedstawieniem autentycznej osoby, którą poznaliśmy gdzieś na krańcu świata, i która stała się dla nas inspiracją? Odkryj ich wyjątkowość, jakbyś poznawał nowego przyjaciela. Poznaj świat pełen nieszablonowych wzorów, ciekawych faktur i zaskakujących zestawień kolorystycznych. Znajdź swój styl w STORY TIME!
dbaj o przyszłość świata

Wełna, którą pozyskujemy pochodzi od sprawdzonych dostawców, których znamy osobiście. Wiemy, że dbają o swoje zwierzęta jak o najbliższych przyjaciół.  Dla nas, tak jak dla Ciebie, to bardzo ważne.

Jesteśmy zdania, że warto mieć mniej i jednocześnie postawić na sprawdzoną jakość. Wybierając manufakturę STORY TIME, masz pewność, że pościele i poduszki zostały uszyte zgodnie z regułami tradycyjnego rzemiosła. Wejdź do naszego świata i pokochaj ręcznie wykonane tekstylia!
Wszyscy zasługują na więcej

Dostępne u nas produkty mają wyjątkowe ceny. Ponieważ unikamy zbędnych kosztów logistycznych, możemy wszystko oferować korzystniej, jednocześnie gwarantując dostawcom uczciwy zysk za ich piękną pracę.

Każdego dnia zmieniamy świat na lepsze…


Spotkajmy się na